برای ارسال مقاله، می بایستی ابتدا در سایت همایش، عضو شوید. برای این کار روی گزینه عضویت در سامانه در نوار بالایی (سمت چپ) کلیک کنید. با وارد کردن اطلاعات مورد نظر و نام کاربری، سیستم یک رمز عبور به شما اختصاص می دهد که به آدرس ایمیل شما هم ارسال می گردد. شما می توانید با ورود به سامانه این رمز را تغییر دهید.

پس از ورود به سامانه، می توانید از طریق منوی مقالات و گزینه ارسال و پیگیری مقاله، مراحل ارسال مقاله جدید را  انجام دهید. در مرحله اول، باید عنوان مقاله، چکیده مقاله و واژگان کلیدی را وارد کنید. متن چکیده ارسالی، می بایستی بین 200 تا 400 کلمه را شامل باشد. در چکیده، باید خلاصه ای از کارهای انجام شده و نتایج اخذ شده در تحقیق خود را ارائه کنید.

در مرحله بعد، در صورتی که به غیر از شما، نویسنده یا نویسندگان دیگری هم وجود دارد، باید اطلاعات دیگر نویسندگان مقاله را وارد کنید. شخصی که اقدام به ثبت مقاله می نماید، به طور اتوماتیک به عنوان یکی از نویسندگان مقاله در نظر کرفته شده است که در پایین صفحه مشاهدده می کنید. برای تأیید صحت اطلاعات وارد شده، می بایستی پست الکترونیک نویسندگان دیگر نیز وارد شود. دقت فرمایید که نویسنده مسئول مقاله بایستی حتما در سایت ثبت نام کرده باشد. در ادامه مراحل می توانید در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی در خصوص مقاله، این توضیحات را برای هیات داوری ارسال نمایید.

در مرحله بعد، فایل اصلی مقاله (به صورت word 2003 or 2007) شامل جداول و تصاویر را اضافه می کنید. در صورت وجود تصاویر و جداول تکمیلی می توانید در این مرحله آن ها را نیز جداگانه ارسال کنید که بایستی تحت عنوان فایل های تکمیلی / اضافی ارسال گردند.

در پایان و در مرحله «نکمیل و ارسال مقاله» خلاصه ای از مقاله شما به همراه کد مقاله نشان داده می شود که در صورت تایید اطلاعات، می بایستی گزینه «ارسال مقاله» را انتخاب نمایید تا مقاله شما در لیست مقالات برای داوری ثبت شود.

 نکات مهم:

  1. در هر مرحله ای که از سیستم خارج شوید، تمامی تغییرات شما ثبت خواهد شد و می توانید مراحل بعدی را در زمان دیگری دنبال نمایید.
  2. در صورت تأیید اطلاعات نویسندگان دیگر مقاله، نام نویسنده مورد نظر در سیستم ثبت و در غیر این صورت حذف خواهد شد.

 

لطفا مقاله کامل را از طبق الگوی ذیل تکمیل و ارسال بفرمایید:

الگوی مقالات فارسی

 

الگوی مقالات انگلیسی